koszulka z nadrukiem

Wyraź swoje uczucia na koszulce!

Swoje uczucia i poglądy wyrażamy w na wiele różnych sposobów. Jedni wykrzykują je na stokach górskich, inni mówią głośno o nich w tłumie, a jeszcze inni wykorzystują do tego bilbordy. Jednak istnieje również inny, o wiele ciekawszy i zarazem bezpieczniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć. Jaki? Tym tajemniczym sposobem jest nadruk na koszulce – może on być na zamówienie lub już gotowy. Koszulki z nadrukami robią prawdziwą furorę wśród młodzieży, ale i osób nieco starszych. Co warto o nich wiedzieć? Jaką koszulkę wybrać? Oto kilka podstawowych kwestii.

Koszulka z nadrukiem – gotowa czy na zamówienie?

Coraz więcej sklepów sieciowych oraz butików oferuje swoim klientom bluzy z nadrukami. O ile w sieciówkach będą to raczej nadruki masowe, o tyle w butiku może się darzyć, że dostaniemy bluzę spersonalizowaną do naszych potrzeb. Jednak, jeśli chcemy posiadać bluzę wyjątkową, taką, jakiej jeszcze nie ma nikt inny to najlepiej zwrócić się do profesjonalnej drukarni zajmującej się nadrukiem na tekstyliach. Decydując się na taki wariant, warto mieć przygotowany swój wzór lub napis i udać się z nim do drukarni. Wiele takich miejsc działa również online, co sprawia, że możemy mieć koszulkę z unikalnym wzorem nie wychodząc nawet z domu.

Czytaj także  Oxfordy, Brogsy czy Monki? Poradnik modnego mężczyzny
koszulka-damska-big-star
Koszulka BigStar (źródło: https://bigstar.pl/kobieta/kolekcja/t-shirt_polo.html)

Na co zwrócić uwagę wybierając koszulki z nadrukami?

Najważniejsza jest oczywiście jakość nadruki i jego bezpieczeństwo. Nadruki na koszulkach powinny być wykonane przy użyciu bezpiecznych, nietoksycznych farb, które jednocześnie będą odporne na spieranie. Jest to szczególnie istotne w przypadku koszulek dla małych dzieci, które są prane w wysokich temperaturach. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy nadruk nie ma przypadkiem formy naklejki umieszczanej na materiale, a nie jest „wdrukowywany” do środka tkaniny.  Jest to bardzo ważne z uwagi na to, że wielu producentów oferujących ubrania w sieciówkach umieszcza na ubraniach naklejki, które po praniu mogą się kruszyć lub wycierać w czasie noszenia, co powoduje, że bluzka będzie wyglądała mało estetycznie.

Co można, a czego nie można wyrażać na koszulce?

Koszulki z nadrukami są wykorzystywane coraz częściej do okazywania swoich uczuć. Wiele osób pokazuje nimi swoje poglądy. I o ile żartobliwe teksty czy obrazki nikogo nie oburzą, to trzeba wiedzieć, co można wyrazić w taki sposób, a czego już nie.

Oczywiście możemy demonstrować w ten sposób uczucia do bliskiej osoby, wyrazić swoją frustrację lub zadowolenie. Należy jednak unikać rzeczy, które mogą w jakikolwiek sposób urazić uczucia religijne, narodowościowe oraz osobiste. Warto też wiedzieć, że niektóre symbole i znaki są prawnie zakazane, więc lepiej ich nie używać, gdyż można być skazanym w sądzie za ich używanie. Również jeżeli decydujemy się na koszulkę z nadrukiem przedstawiającym symbole narodowe należy unikać takich kreacji, które mogłyby wpłynąć na ich negatywny odbiór.

Czytaj także  Na słupku czy koturnie? Wybierz sandały dla siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *