Bransoletki obręcz – czy w 2020 nadal są modne?

Chyba wszyscy doskonale pamiętamy całe naręcza bransoletek- obręczy, noszonych przez młode dziewczyny na początku lat 2000. Po kilkanaście na jednym nadgarstku, im więcej, tym lepiej! Dźwięczące charakterystycznie przy każdym ruchu ręki. Zazwyczaj były w srebrnym kolorze, z małymi, różnymi zdobieniami na powierzchni. Koleżanki często wymieniały się między sobą, na różne wzory i kolory.

Moda wraca

Dziś moda znowu zatacza koło, to co było trendy w latach 90 i na początku 2000 wraca do łask. Spodnie w stylu mum jeans, krótkie bluzeczki, odsłaniające brzuch, a także sukienki w drobne kwiatki, długie do kostek, łączone z ciężkim obuwiem. Oglądając seriale czy filmy z tamtych lat, możemy śmiało stwierdzić, że wszystko się zmieniło, z wyjątkiem mody. Teraz zastanawiam się, po co wyrzucałam te wszystkie ciuchy!
Podobnie sprawa się ma z wszelkiego rodzaju dodatkami. W tamtym roku, latem królowały naszyjniki w stylu choker, teraz bawełniane kapelusze, przypominające te wędkarskie, czy właśnie bransoletki obręcz.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Bransoletki były noszone już od wielu wieków, symbolizowały bogactwo i wysoki status społeczny. Dziś, to nieodzowny dodatek każdej stylizacji. Potrafi zmienić, nawet ten najbardziej codzienny i zwykły ubiór. Wzbogaci i urozmaici każdy strój.

Czytaj także  Oxfordy, Brogsy czy Monki? Poradnik modnego mężczyzny

Bransoletka obręcz, powróciła w nowym, nieco odświeżonym wydaniu. Teraz spotkamy ją w bardziej minimalistycznej odsłonie, już nie w takiej ilości. Wystarczy jedna, czy ewentualnie kilka. Panuje ogromna różnorodność, od tych wykonanych ze srebra i złota, po przez drewniane czy te z masy perłowej. Dowolność wszelkich kształtów i faktur, wykończenia bardziej glamour, z diamencikami czy bardziej rockowe z ćwiekami.

W minimalistycznych stylizacjach, wybierz bransoletki obręcz w klasycznym wydaniu. Wykonanych ze srebra lub złota, z dodatkiem diamencików czy pereł. W wieczorowych stylizacjach, postaw na odrobinę szaleństwa. Wybierz takie które rzucają się w oczy, możesz mieszać ze sobą różne style.
Świetnym rozwiązaniem, będą bransoletki z możliwością dokupienia różnego rodzaju zawieszek. Każda zawieszka, może być symbolem jakiegoś ważnego wydarzenia. Kupiona podczas podróży, będzie wspomnieniem z tego miejsca.

Co wybrać?

W 2020 roku najmodniejsza biżuteria to taka z stylu boho, wpisująca się w nurt ekologi. W modzie są wszelkiego rodzaju nawiązania do podróży, kobieta wolna, samodzielna, podróżniczka. Kolejnym trendem jest biżuteria z nawiązaniem do astrologii. Życie w stylu slow life, zwolnienie, zwrócenie uwagi na otaczający nas świat, wpatrywanie się w gwiazdy, medytacja i zajrzenie w głąb siebie. Motywy, gwiazd, księżyca czy znaków zodiaku.
Głównym nurtem w modzie, będzie wyrażenie siebie, po przez wybór odpowiednich dodatków, biżuterii. Przedstawienie swoich zainteresowań i poglądów.

Czytaj także  Jak łączyć kolory i wzory w męskiej modzie?

Tak naprawdę dzisiaj, w trendach jest wszystko. Moda coraz bardziej się przenika, i tylko od nas zależy co wybierzemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *